HAKKIMIZDA

20 yıldır devam eden yapı otomasyon sektöründeki yolculuğumuzda edindiğimiz bilgi ve birikimlerimizle bugünlere geldik ve şu sonuca vardık :

Çağımızda,zaman her dönemden çok daha değerli hale geldi .Günlük koşuşturmalar ve aklınızda tutmanız gereken onca şey varken kumandaları ve anahtarları da unutmamanız gerekiyor. Oysa kullandığınız motorlu ve elektrikli cihazlara her geçen gün yenileri ekleniyor ve her bir farklı cihaz için bir çok farklı kumanda ve anahtarı taşımak zorundasınız. Teknolojideki gelişmeler, bu konuda ki değişimi mümkün hale getirdi ve bu konuda kökten değişimin vaktinin geldiğine inanıyoruz.

Buna çözümümüz,Neredeyse sizin parçanız olan yanınızdan ayırmadığınız mobil cihazlarla haberleşebilen yüksek teknoloji ve kaliteli cihazlar üretmek oldu .Bu sayede tek uygulama ile sizin yetkinizde olan tüm kapıları, panjurları, kepenkleri, tenteleri, perdeleri ve dahası ışıkları, ,sulamayı aklınıza gelen tüm elektrikli cihazları açıp kapatabiliyor ve tüm bunları internet ya da kablo bağlantı kısıtlamaları olmadan yapıyoruz.

Kısacası hayatınızı kolaylaştırabilmek için teknolojiyi parmaklarınızın ucuna getiriyoruz..